Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki budowlane Śliwnik - Ogłoszenia sprzedaży działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

85 310 zł898 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Śliwnik, działka budowlana, 898 m2, sprzedam, cena 85 310 zł. Na sprzedaż urokliwa działka budowlana o powierzchni 9 arów, w spokojnym, malowniczym miejscu, 4 km od Szprotawy. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka Golnice

Golnice(Śliwnik + 22 km)

1 550 000 zł10 000 m² 3 875 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Północ Nieruchomości oferuje gospodarstwo rolne zlokalizowane w miejscowości Golnice przy autostradzie Wrocław-Berlin. W skład gospodarstwa wchodzą: - budynek mieszkalny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna uzbrojona Kozłów

Kozłów(Śliwnik + 14 km)

1 950 000 zł28 061 m² 69,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka inwestycyjna o pow. 2,8 ha położona bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 297 w miejscowości Kozłów w gm. Bolesławiec, w bardzo dobrej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Podgórna

Szprotawa(Śliwnik + 5 km)

56 000 zł800 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Szprotawa ulice Podgórna - Żagańska, działki z wydanymi bezterminowymi decyzjami o warunkach zabudowy dla budynków mieszkalnych jednorodzinnych wraz z infrastrukturą techniczną.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Krępa

Krępa(Śliwnik + 25 km)

199 000 zł2 300 m² 86,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 2300 m2 położoną w miejscowości Krępa, w gminie Przemków. Krępa to mała i bardzo spokojna wieś położona w odległości ok.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Szklarki

Szklarki(Śliwnik + 19 km)

99 000 zł6 400 m² 15,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Szklarki, gmina Przemków, powiat polkowicki, działka rolna, 6400m2, sprzedam, 99 000 zł. Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki rolnej w miejscowości Szklarki (gm. Przemków_ powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Stanów

Stanów(Śliwnik + 24 km)

49 000 zł1 724 m² 28,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż polecam Państwu piękną, dużą działkę budowlaną położoną w miejscowości Stanów (gmina Brzeźnica) w odległości ok. 13 km od Żagania oraz około 30 km od starej Zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Iłowa(Śliwnik + 21 km)

96 000 zł1 200 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Iłowa, czyżówek, cena 96 000 zł, działka (działki) pod zabudowę 1200 m2, sprzedam. Na sprzedaż działki budowlane o powierzchni od 1200 do 1600 m2. w kształcie prostokąta. Zlokalizowane we.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona, ul. 3 Maja

Szprotawa(Śliwnik + 5 km)

217 770 zł3 111 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Z warunkami zabudowy W centrum szprotawy ul. 3-go maja Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa położona w Szprotawie, przy ul. 3-go Maja, w bardzo dobrej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Przejęsław

Przejęsław(Śliwnik + 20 km)

145 000 zł1 754 m² 82,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Marzysz o budowie domu w spokojnej, malowniczej okolicy, z łatwym dostępem do wszelkich udogodnień? Ta wyjątkowa działka o powierzchni 1754 m w Przejęsławiu to idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

34 900 zł2 800 m² 12,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rekreacyjna z bezpośrednim dostępem do rzeki, położona w miejscowości gminnej Brzeźnica. To wyjątkowe miejsce dla osób, które marzą o odpoczynku w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Śliwnik

Śliwnik,lubuskie

44 000 zł2 200 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Tel.   wszystkie media na granicy działki+warunki zabudowy działka nr II wieś Pruszków pow.19 ar 20zł za m2 j/w

Szczegóły ogłoszenia